Пошук роботи

За підтримки Міністерства аграрної політики України УАМФ  здійснює програми стажування дипломованих фахівців, студентів аграрних вищих навчальних закладів та сільської молоді на базі сучасних сільськогосподарських підприємств світу.

Програми практичної підготовки аграрної молоді проводяться з метою реалізації стратегії Міністерства щодо формування сучасного кадрового потенціалу для аграрного виробництва, а також задля розвитку міжнародної співпраці, культурного обміну, інтеграції України до світового економічного та освітнього простору.

Напрями практичної підготовки

Можливі напрями стажування: технологія виробництва продукції свинарства, скотарства, конярства, вівчарства, звірівництва, птахівництва, рибництва, ведення тепличного господарства, садівництва, робота з польовими культурами та сільськогосподарськими машинами, робота у лісовому господарстві, ландшафтному дизайні тощо.

Можливі країни стажування: Норвегія, Фінляндія, Швеція, Данія, Ісландія, Франція, Австрія, Польща, Канада тощо.

Правові засади стажування

УАМФ контролює обов’язкове укладання трудових контрактів між стажерами і роботодавцями. На основі укладених трудових угод стажери отримують дозволи на роботу в країнах стажування у статусах кваліфікованих спеціалістів, студентів-практикантів або сезонних робітників.

Фахівцями УАМФ проводиться перевірка документів учасників програм відповідно до чинного законодавства України, а також вимог імміграційних служб країн, в яких проходить стажування.

Робота для кваліфікованих спеціалістів

У межах програми стажування дипломованих фахівців, УАМФ пропонує працевлаштування за кордоном освічених спеціалістів із досвідом роботи за фахом й позитивними рекомендаціями від попередніх роботодавців. Угода про працевлаштування між кваліфікованим спеціалістом та іноземним підприємством зазвичай укладається на 1 рік з можливістю подовження.

Вимоги до учасників:

Стажування для студентів аграрних навчальних закладів

Програма практичної підготовки студентів аграрних навчальних закладів розрахована на учасників, які мають теоретичні знання та базові навички роботи за спеціальністю. Термін стажування практикантів на іноземних підприємствах становить 6 – 18 місяців.

Вимоги до учасників:

Сезонна робота для молоді

УАМФ пропонує сезонну роботу для молоді з міцним здоров’ям, звичної до важкої та монотонної праці, бажаючої працювати з овочами, ягодами, квітами тощо. Термін роботи сезонних працівників на іноземних підприємствах становить 1,5 – 6 місяців.

Вимоги до учасників:

Участь у програмах стажування УАМФ

Участь у програмах практичної підготовки платна. Вартість включає: оплату послуг партнерських організацій, витрати на підготовку документів, переклади, оплату роботи візового центру, консульський збір посольства або служби імміграції, страхування тощо.

Якщо ви цікавитесь програмами стажування і відповідаєте вимогам для учасників, будь-ласка заповніть та надішліть нам анкету-заявку. Спеціалісти УАМФ неодмінно зв’яжуться з вами для уточнення інформації, визначення оптимальних для вас напрямків стажування, а також проінформують вас щодо вартості участі у відповідних програмах.

За наявністю вакансії, яка відповідає вашим побажанням, ми зв’яжемось з вами для узгодження умов робочого контракту. Після цього вам потрібно надіслати в УАМФ необхідні для працевлаштування документи та, у разі необхідності, пройти співбесіду з майбутнім роботодавцем.

Отримавши необхідні папери від працедавця, спеціалісти УАМФ готують повний пакет документів для подання у посольство чи візовий центр, а також супроводжують розгляд вашої справи в імміграційній службі для отримання дозволу на роботу у країні стажування. Після отримання візи ми організовуємо ваш від’їзд до країни працевлаштування та зустріч з роботодавцем.