Пошук робітника

За підтримки Міністерства аграрної політики України УАМФ здійснює програми стажування дипломованих фахівців, студентів аграрних вищих навчальних закладів та сільської молоді на базі сучасних сільськогосподарських підприємств світу.

Програми практичної підготовки аграрної молоді проводяться з метою реалізації стратегії Міністерства щодо формування сучасного кадрового потенціалу для аграрного виробництва, а також задля розвитку міжнародної співпраці, культурного обміну, інтеграції України до світового економічного та освітнього простору.

Всі сервіси УАМФ безкоштовні для роботодавців

Головна ідея програм стажування УАМФ – отримання аграрною молоддю досвіду роботи на сучасних сільськогосподарських підприємствах, формування у неї європейських поглядів на агробізнес та розуміння його перспективності. Участь успішних фермерів в підготовці молодих спеціалістів – це вагомий внесок у розвиток кадрового потенціалу АПК України, тому всі сервіси УАМФ з найму робітників безкоштовні для роботодавців.

Ми чудово розуміємо потреби роботодавців

УАМФ має суттєвий досвід співпраці з іноземними підприємствами у сфері реалізації програм практики та міжнародного працевлаштування.

Ми пропонуємо роботодавцям:

Підбір оптимальних робітників для виконання робочих процесів в умовах вашого підприємства на основі ваших вимог та побажань;

Категорії працівників

В залежності від потреб вашого підприємства УАМФ пропонує три категорії працівників:

Кваліфіковані спеціалісти – освічені професіонали з досвідом роботи, що відповідає спеціалізації вашого виробництва. Вони мають рекомендації від попередніх роботодавців та володіють англійською на           розмовному рівні. Кваліфіковані спеціалісти готові якісно виконувати роботу після короткого інструктажу. Трудова угода між кваліфікованим спеціалістом та роботодавцем, як правило, укладається на 1 рік з можливістю продовження, в залежності від ваших подальших потреб.

Стажери – студенти аграрних навчальних закладів, які мають розмовний рівень англійської, а також теоретичні знання та базові практичні навички, що відповідають спеціалізації вашого виробництва. Перший      час стажери повинні виконувати роботу під наглядом роботодавця, після чого вони будуть здатні працювати     самостійно. Заробітна плата практиканта зазвичай становить 60-85% від заробітної плати кваліфікованого спеціаліста. Термін практики 6-18 місяців.

Сезонні працівники – сільська молодь з міцним здоров’ям, звична до важкої монотонної праці та бажаюча на протязі сезону працювати з овочами, ягодами, квітами тощо. Для допомоги роботодавцю в організації роботи сезонних працівників, групу може очолити лідер з відповідним досвідом, рекомендаціями та достатнім рівнем англійської.

Не залежно від категорії працівників УАМФ додатково готує учасників програм практичної підготовки, надаючи їм друковані й цифрові інформаційні матеріали.

Співпрацювати з нами легко

Будь-ласка, заповніть анкету для заявки робітників або надішліть нам свої побажання будь-яким зручним способом. Ми неодмінно зв’яжемось з вами для уточнення інформації.

Спеціалісти УАМФ весь час на зв’язку й миттєво проінформують вас про будь-які новини, що стосуються процесу отримання дозволу на роботу вашими працівниками.

Ми докладемо усіх можливих зусиль, аби ви залишились задоволені якістю нашої роботи, оскільки співпраця з роботодавцями має для нас важливе значення.