Актуальні події

10 травня 2018 року Українською асоціацією молодих фермерів, Житомирським національним агроекологічним університетом та датською компанією SponsorMeter ApS розпочато активну фазу реалізації спільного міжнародного науково-дослідного проекту з вирощування органічного сорго.

05 лютого 2018 р. за ініціативою Агенції регіонального розвитку Житомирської області відбувся круглий стіл «Розвиток хмелярства в Житомирській області».

29 січня 2018 р. з ініціативи Української асоціації молодих фермерів відбувся круглий стіл при Житомирській облдержадміністрації пов'язаний із залученням датських інвестицій у розвиток органічного землеробства у Житомирській області.

Підчас зустрічі обговорювались питання співпраці у сфері закупівлі вітчизняної органічної продукції компаніями з Фінляндії та Німеччини, а також створення на території Житомирщини підприємства по вирощуванню органічних зернових

Ключова мета круглого столу – напрацювання алгоритму розвитку органічного фермерства та визначення напрямів для формування малого бізнесу на території Баранівської ОТГ як основи економічного розвитку громади.

123...5...