Актуальні події

05 лютого 2018 р. за ініціативою Агенції регіонального розвитку Житомирської області відбувся круглий стіл «Розвиток хмелярства в Житомирській області».

29 січня 2018 р. з ініціативи Української асоціації молодих фермерів відбувся круглий стіл при Житомирській облдержадміністрації пов'язаний із залученням датських інвестицій у розвиток органічного землеробства у Житомирській області.

Підчас зустрічі обговорювались питання співпраці у сфері закупівлі вітчизняної органічної продукції компаніями з Фінляндії та Німеччини, а також створення на території Житомирщини підприємства по вирощуванню органічних зернових

Ключова мета круглого столу – напрацювання алгоритму розвитку органічного фермерства та визначення напрямів для формування малого бізнесу на території Баранівської ОТГ як основи економічного розвитку громади.

Вдруге у Львові 28-30 листопада відбудеться міжнародна агропромислова виставка «EuroAGRO», яка є яскравим прикладом співпраці 2-х країн (Польщі і України) в агропромисловому секторі.

123...5...