Актуальні події

02 вересня 2017 р. на базі Житомирського національного агроекологічного університету відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція «Кооперативні читання: 2017 рік».

9 июня 2017 г. в 9.30 состоялся круглый стол при участии специалистов Украинской ассоциации молодых фермеров, представителей Житомирского национального агроэкологического университета и профессоров Государственного Университета Огайо (США).

8 червня 2017 року в ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» відбудеться V Міжнародний бізнес-форум «Наука – бізнес – освіта: стратегічне партнерство».

Четвёртая специализированная выставка «Агро-СФЕРА» состоится в завершение праздника Дня работника сельского хозяйства – 22-24 ноября 2017 года в выставочном комплексе Одесского порта.

AGROPORT – це один з найбільших заходів аграрної галузі в Східній Європі. З 2016 року Міжнародний форум з розвитку фермерства AGROPORT проходить в двох містах та охоплює інтереси індивідуально західних та східних агровиробників. Місцем його проведення вже традиційно є термінали, виставкові площі і аеродромні перони аеропортів Львова та Харкова.

123...5...